Kity pro auta na biolíh E85 PDF Tisk Email

Koupíte v našem eshopuTotéž pro E85: jednoduchý přehled  sad naší výroby pro přestavby auta biolíh E85.

Přestavba na E85 je principiálně jednodušší, než přestavba na rostlinný olej, z toho důvodu jsou i přestavbové sady levnější.

europeconFlex Monojet E85 - cena od 5950 Kč 3600 Kč včetně DPH (sleva!!!)

Nejlevnější sada určená pro instalaci do automobilů s jednobodovým vstřikováním. Tyto motory jsou obyčejně označeny jako SPI, Monojet, Single Point Injection, apod. Jedná se zejména o starší vozy. Pokud máte novější automobil, tato jednotka velmi pravděpodobně není určena pro Vás. Ovládací panel obsahuje tlačítko, kterým obsluha volí, na jaké palivo se v daný okamžik jede - tj. na čistý E85, jeho směs s benzínem (označenou jako E50), či na čistý benzín. Dále obsahuje tlačítko pro úpravu směsi při studeném startu. Více zde.

europeconFlex MPI-A4 FFV - cena od 6800 Kč včetně DPH

Sada určená k instalaci do maximálně čtyřválcových motorů s vícebodovým vstřikováním. Tyto motory jsou obyčejně označeny jako MPI, Multipoint Injection, apod. Na jaké palivo se v daný okamžik jede - tj. na čistý E85, jeho směs s benzínem (označenou jako E50), či na čistý benzín - volí jednotka automaticky podle informací z lambda sondy. Směs paliva je zcela automaticky upravována při studeném startu. Více zde.

europeconFlex MPI-A8 FFV - cena od 10899 Kč včetně DPH

Sada určená k instalaci do 5 až 8 válcových motorů s vícebodovým vstřikováním. Tyto motory jsou obyčejně označeny jako MPI, Multipoint Injection, apod. Na jaké palivo se v daný okamžik jede - tj. na čistý E85, jeho směs s benzínem (označenou jako E50), či na čistý benzín - volí jednotka automaticky podle informací z lambda sondy. Směs paliva je zcela automaticky upravována při studeném startu. Více zde .

Z výše uvedeného vyplývá, že v současné době dokážeme nabídnout přestavbové sady pro všechny automobily s motory s elektronickým vstřikováním, ať už jednobodovým, nebo vícebodovým, ovšem s výjimkou nejmodernějších motorů s přímým vstřikem (časté označení FSI, atp.)

Ovšem vývoj neustále pokračuje, proto sledujte naše stránky!

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2012 16:20
 
Hledáme další smluvní autoservisy pro přestavby aut na biolíh E85 PDF Tisk Email

servis

Prodej elektronických jednotek pro přestavbu aut na E85 europeconFlex narůstá a my chceme, aby naši zákazníci nemuseli jezdit daleko pro jejich montáž. To je veliká příležitost i pro vás, pokud provozujete autoservis nebo máte živnost jako autoelektrikář.

Krom samotné montáže se můžete aktivně podílet na prodeji a distribuci přestavbových jednotek europeconFlex a zvýšit tak svůj profit. Poskytneme vám k tomu podporu naší firmy. Kontaktujte nás a zeptejte se na podmínky, které vás možná mile překvapí. Seznámíme vás s nabízenými produkty.

Neváhejte, pište, telefonujte, e-mailujte ještě dnes. Zde na nás najdete kontakt

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Únor 2011 18:53
 
Seznam čerpacích stanic s E85 a partnerských servisů PDF Tisk Email

mapa_googlePro Váš lepší přehled jsme pro Vás připravili seznam dostupných čerpacích stanic s E85 a seznam našich partnerských servisů, které Vám v případě Vašeho zájmu nainstalují u nás nakoupené jednotky na přestavbu Vašeho vozu na biolíh.

Obě mapy jsou velmi intuitivní a pomůžou Vám zjistit, kde by pro Vás bylo nejjednodušší si přestavbu nechat udělat a kde můžete do svého přestavěného vozu tankovat E85.

Oba seznamy budeme průběžně aktualizovat. Pokud byste věděli o nějaké pumpě, která má v nabídce E85, máte možnost se podělit s ostatními a zaregistrovat ji pomocí uživatelského formuláře.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Březen 2011 09:41
 
Jsme ČESKÝ výrobce PDF Tisk Email
europecon_flex

Na různých internetových fórech jsme narazili na nepravdivé informace o tom, že jednotky europeconFlex určené pro úpravu motorů na E85  firma europecon jen dováží a pouze na ně "lepí nálepky". Tuto nepravdivou informaci musíme rezolutně odmítnout.

Společnost europecon, s. r. o., je VÝROBCEM všech typů přestavbových jednotek europeconFlex!

Máme důvodné podezření, že tyto nepravdivé informace jsou šířeny konkurencí v rámci nekalé obchodní soutěže a s účelem poškodit naše dobré jméno. Vývoji a výrobě vlastních jednotek na E85 se věnujeme už více než 3 roky, ale dříve se náš zájem soustředil hlavně na německý trh kvůli chybějící legislativě v ČR.

Aktualizováno Úterý, 22 Únor 2011 15:58
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3

Nákupní košík


Kalkulačka úspor

Spotřeba l/100km
Cena benzínu Kč/l
Cena biolihu E85 Kč/l
Ročně najedu km
Podrobnosti

       

Roční úspora při použití E85

Náklady na palivo - benzín Kč/rok
Náklady na palivo - E85 Kč/rok
Náklady na 1 km - benzín Kč/km
Náklady na 1 km - E85 Kč/km

Úspora

Kč/rok

Náklady na instalaci
Návratnost rok
 
Valid XHTML & CSS | Template Design europecon, s. r. o. | Copyright © 2010 by europecon, s. r. o.