Europecon Flex na rallye PDF Tisk Email

RallyJezna1Sedmnáctého listopadu nebyl jen státní svátek, ale byl i svátkem nadšenců rallye kteří se sešli v Nové Jezné na plzeňsku. Moc nás potěšilo, že i europecon mohl být přítomen. Byl tam skryt nejen v závodním autě Peugeot 206 GTi týmu AG Rally team, které bylo vybaveno přestavbovou jednotkou EUROPECON Flex, dávající závodnímu motoru nejen možnost pohonu na ekologičtější a ekonomičtější biopalivo s vysokým obsahem biosložky E85 ale hlavně zlepšující kroutící moment motoru, což je parametr u soutěžního vozu obzvlášť důležitý.

RallyJezna3

EUROPECON FLEX se osvědčil v závodním autě

Použití E85, jež bylo možné díky přestavbové jednotce z dílny EUROPECONu, a  nově namontovaná závodní převodovka byly spolu výkonem posádky  důvodem, proč se podařilo zlepšit výsledky dosahované na trati rally. Naměřené časy o tom přesvědčovaly prakticky neustále a na trati to bylo vidět! Společnost EUROPECON má z dosažených výsledků upřímnou radost, protože ukazuje kvalitu jejích výrobků i při náročném soutěžním zatížení. V neposlední řadě je třeba zmínit výhodu přestavby na biolíh, která pro AG Rally tým znamená nejen podstatné zvýšení kroutícího momentu, ale ekonomičtější provoz rallyového speciálu. Bez zajímavosti není ani skutečnost, že nejen závodní auto, ale i všechna ostatní vozidla týmu jsou přestavěna pro provoz na E85 pomocí jednotek EUROPECON. Autorem všech přestaveb je firma My - Car autoslužby Šíma Josef sídlící ve Stříbře, která je jedním z našich smluvních partnerů zabývajících se krom jiného i úpravami aut pro provoz na E85.

Chcete- li mít ve svém autě stejně kvalitní přestavbu, jako má závodní speciál, můžete se objednat.

I když se z plánovaných 6-ti rychlostních zkoušek odjelo jen 5 vzhledem k velké ''úmrtnosti'' aut a blížící se tmě, kdy se časy startů jednotlivých RZ posouvaly, dokázala posádka AG Rally Teamu dojet na dvacátém místě z 90ti přihlášených aut. Ve skupině A3, kam Peugeot 206GTi Maxi patří se umístila na pěkném sedmém místě.

 RallyJezna4
Blahopřejeme a těšíme se na další úspěchy a spolupráci.

europecon_flex

Aktualizováno Pátek, 23 Listopad 2012 11:46
 

Nákupní košík


Valid XHTML & CSS | Template Design europecon, s. r. o. | Copyright © 2010 by europecon, s. r. o.