Europecon sponzorem PDF Tisk Email

   Europecon s. r. o. je jedním ze sponzorů, kteří pomohli na svět dalšímu sociálnímu automobilu. Renault Master určený pro pražskou pobočku občanského sdružení Naděje byl za přítomnosti zástupců médií i veřejnosti slavnostně představen 10. října v areálu kláštera Emauzy.


Sociální automobil je prestižním projektem, který je postaven na zcela jednoduché, ale podstatou velice závažné myšlence. Za spoluúčasti různých firem a společností postupně dochází prostřednictvím sponzorských darů ke zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak handicapovaných lidí.
Vozový park je bohužel v ústavech a zařízeních, která se starají o zdravotně či mentálně postižené děti, mládež nebo dospělé z pravidla ve špatném technickém stavu. Není výjimkou, že jsou postižení z těchto ústavů a zařízení převáženi vozidly, jejichž stáří se blíží i dvaceti letům, o technickém stavu vozů a tudíž bezpečnosti převozu nemůže být ani řeč. Přeprava vozíčkářů či postižených, upoutaných na lůžko, je často vyloženým hazardem, ale bohužel běžně prováděným. V současné době, za stagnujících nebo spíše stále se snižujících dotací, není v silách těchto ústavů a zařízení pořídit si vůz s odpovídajícími parametry a jsou nuceny stále více spoléhat na sponzorství nebo charitativní činnost různých organizací.
Třeba i Vaši firmu výše uvedené informace přivedou k tomuto projektu a možná i Vy se stanete dalším významným klientem projektu „Sociálního automobilu“tím, že si zakoupíte reklamní plochu na sociálním vozidle. Získáte tím nejen zviditelnění v regionu po dobu 6-ti let, ale současně pomůžete zlepšit stav vozového parku ve výše uvedených ústavech a zařízeních.
Přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Aktualizováno Pondělí, 21 Říjen 2013 13:21
 

Nákupní košík


Valid XHTML & CSS | Template Design europecon, s. r. o. | Copyright © 2010 by europecon, s. r. o.